اخبار دومین کنفرانس BI

با وجود محبوبيت روز افزون پروژه های هوش تجاری، بيش از نيمی از اين پروژه ها، پذيرش محدودی دارند. ...

ادامه مطلب

نگاه اجرایی به هوش رقابتی، همان نگاهی است که چابکی سازمان ها را در محیط رقابتی امروز تضمین می کند. ...

ادامه مطلب

با پردازش داده های متنی سازمان و مصورسازی آنان، دنیایی از فرصت ها پیش روی سازمان های امروز گشوده می شود. ...

ادامه مطلب

بانک ها و شرکت های بیمه جز اولین سازمان هایی بودند که داده کاوی را بخصوص برای مدیریت ریسک و کشف تخلفات بکار گرفتند. ...

ادامه مطلب

سازمان های علاقمند می توانند تا تاریخ 10 مهرماه 1396 جهت شرکت در دومین رویداد تندیس بلوغ هوش تجاری ایران اقدام نمایند ...

ادامه مطلب

سخنرانان کلیدی دومین کنفرانس BI


در دومین کنفرانس هوش تجاری ایران نیز مفتخریم تا از حضور اساتید بنام دانش هوش تجاری به عنوان شخصیت هایی علمی و اجرایی در حوزه تحلیل، داده کاوی و متن کاوی بهره مند شویم و در قالب سخنرانی آن اساتید بزرگوار از جدیدترین دستاوردهای این دانش بطور اثربخش و کارآمد استفاده نماییم.

 ادامه مطلبمعرفی دومین کنفرانس BI

دبیرخانه کنفرانس هوش تجاری ایران مفتخر بود تا به لطف خداوند متعال در سال گذشته همزمان با برگزاری اولین کنفرانس هوش تجاری ایران در آبان ماه 1395، میزبان جمع کثیری از مدیران و کارشناسان سازمانهای معتبر و متنوع کشور باشد تا دیدگاه‌های علمی و اجرایی دانش هوش تجاری را به صورت کاربردی و اجرایی برای شرکت کنندگان و حضار در کنفرانس در قالب سخنرانی اساتید ملی و بین المللی در سالن اصلی و همچنین کارگاه‌های متنوع بر اساس ابزارهای برتر، و تجربیات برتر سازمان های پیشرو در قالب مراسم اعطای تندیس بلوغ هوش تجاری ایران در سالن‌های جانبی، تسهیم نماید.

 

امسال نیز مفتخریم تا با ارائه مطالب بروز و نوین از دیدگاه کاربردی و اجرایی در حوزه دانش هوش تجاری و با بهره گیری از تجربیات ارزنده خود از سال گذشته، اقدام به برگزاری دومین کنفرانس هوش تجاری ایران در آبان ماه 1396 نماییم.

 ادامه مطلب

محورهای دومین کنفرانس BI

محور اصلی دومین کنفرانس هوش تجاری ایران در همسویی با تجربه برگزاری موفق اولین کنفرانس هوش تجاری ایران در سال گذشته، در حقیقت "هوش تجاری از دیدگاه کاربردی" است تا مدیران و کارشناسان سازمان ها و همچنین پژوهشگران بتوانند هوش تجاری را عملا و از دیدگاه کاربردی در همسویی با دیدگاه علمی که در کنفرانس ارائه می گردد، لمس نمایند.

ادامه مطلب 


درباره دومین تندیس بلوغ هوش تجاری

دومین کنفرانس هوش تجاری ایران بر اساس تجربه ارزشمند خود در کنفرانس سال گذشته در نظر دارد تا در بخشی کلیدی بنام "تندیس بلوغ هوش تجاری ایران" اقدام به ارزیابی، رتبه بندی و در نهایت اعطای تندیس بلوغ هوش تجاری در قالب سه فاز بلوغ به سازمان های پیشرو در کشور که اقدام به پیاده سازی اثربخش و کارآمد هوش تجاری در سازمان خود نموده اند، بپردازد.

 

ادامه مطلب


 

گزارش تصویری اولین کنفرانس هوش تجاری ایران

اندیش سیستم بعنوان دبیرخانه دائمی اولین کنفرانس هوش تجاری ایران در تاریخ 20 آبانماه 1395 بلطف خداوند متعال، توانست تا محققین، مدیران، و کارشناسان سازمان های امروز را با رویکردی علمی و کاربردی با قابلیت های سیستم های هوش تجاری اثربخش و کارآمد بعنوان کلیدی ترین مولفه یک سازمان چابک در قالبی علمی و بخصوص اجرایی، آشنا سازد.