تصاویر اهدای دومین تندیس بلوغ هوش تجاری ایران

احتراماً بدینوسیله دبیرخانه دائمی کنفرانس هوش تجاری ایران به اطلاع می رساند، مراسم اهدای دومین تندیس بلوغ هوش تجاری ایران به هفت سازمان منتخب همزمان با دومین کنفرانس هوش تجاری ایران در تاریخ 4 آبان ماه 1396 در مرکز همایش های دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار گردید.

 ادامه مطلباخبار دومین کنفرانس BI

بلطف خداوند متعال دومین کنفرانس هوش تجاری ایران در تاریخ 4 آبان ماه 1396 هجری خورشیدی با موفقیت برگزار شد. ...

ادامه مطلب

سخنرانان کلیدی دومین کنفرانس BI


در دومین کنفرانس هوش تجاری ایران نیز مفتخریم تا از حضور اساتید بنام دانش هوش تجاری به عنوان شخصیت هایی علمی و اجرایی در حوزه تحلیل، داده کاوی و متن کاوی بهره مند شویم و در قالب سخنرانی آن اساتید بزرگوار از جدیدترین دستاوردهای این دانش بطور اثربخش و کارآمد استفاده نماییم.

 ادامه مطلبگزارشی از دومین کنفرانس هوش تجاری ایران

دومین کنفرانس هوش تجاری ایران در 4 آبان ماه 1396 توسط اندیش سیستم بعنوان دبیرخانه علمی و اجرایی آن کنفرانس، مطابق با جدول زمانبندی همزمان با مراسم اهدای دومین رویداد تندیس بلوغ هوش تجاری ایران به سازمان های برتر در حوزه استفاده از دانش هوش تجاری در سازمان در تالار الغدیر دانشکده مدیریت دانشگاه تهران، برگزار گردید.


گزارش تصویری اولین کنفرانس هوش تجاری ایران

اندیش سیستم بعنوان دبیرخانه دائمی اولین کنفرانس هوش تجاری ایران در تاریخ 20 آبانماه 1395 بلطف خداوند متعال، توانست تا محققین، مدیران، و کارشناسان سازمان های امروز را با رویکردی علمی و کاربردی با قابلیت های سیستم های هوش تجاری اثربخش و کارآمد بعنوان کلیدی ترین مولفه یک سازمان چابک در قالبی علمی و بخصوص اجرایی، آشنا سازد.