این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
| اطلاع رسانی > اخبار >
.: اخبار

پروفسور غلامرضا نخعی زاده (Dr. Gh Nakhaeizadeh) بعنوان سخنران کلیدی به کنفرانس هوش تجاری ایران پیوست

مدیر پروژه های مالی کمپانی Daimler Chrysler با عنوان "داده کاوی با استفاده از Machine Learning و پژوهشگر ارشد در مرکز تحقیقات Daimler Chrysler AG در Ulm آلمان در حوزه های Data Mining و Machine Learning

پروفسور غلامرضا نخعي‌زاده، استاد دانشگاه كارلرزوهه آلمان (نام جديد: کارلزروهه انستيتوت آو تکنولوژی، KIT)  مي‌باشد و مدرك دكتري و فوق دكتراي خود را در سالهاي 1363 و 1368 از همين دانشگاه دريافت نموده ‌است. پروفسور نخعی زاده سالها به عنوان دانشمند ارشد در مركز پژوهش شركت دايملركرايسلر آلمان در زمينه يادگيري ماشين و داده كاوي فعال بوده و بين سال‌ها1376  تا 1385  رياست اين مركز را بر عهده داشته ‌است.

 عمده فعاليت ‌ پروفسور نخعی زاده در زمينه داده‌كاوي، كاوش در كيفيت داده‌ها، داده‌كاوي در كسب و كار و بانك‌ها و داده‌كاوي در مديريت كيفيت ‌است و تا كنون به عنوان سخنران مهمان و مدرس‌دوره‌هاي آموزشي به كشورهاي مختلف دعوت شده كه از ميان آنها مي‌توان كشورهاي اتريش، فرانسه، ايتاليا، پرتقال، اسپانيا، سويس، تركيه، انگلستان و آمريكا را نام برد. در ايران نيز بخصوص بعد  از سال ۱۳۸۶ تاکنون، پروفسور نخعی زاده بدعوت بيش از ۳۰ دانشگاه و ۲۰ سازمان ديگر اقدام به ارائه سخنرانی‌ و انجام کارگاه‌های آموزشی در زمينه‌های مختلف داده کاوی نموده است .

پروفسور نخعی زاده تا کنون راهنمايی هشت رساله دکتری را بعهده داشته ، در انجام ۱۹ رساله دکترای ديگر نيز بعنوان مشاور و يا داور شرکت داشته و علاوه بر اين آغازگر و دبير 9 كارگاه پژوهشي بين‌المللي در زمينه‌هاي يادگيري ماشين، داده‌كاوي و اقتصاد سنجي كاربردي، مؤلف و ويراستار بيش از 11 كتاب و چاپ بيشتر از 50 مقاله می‌باشد.

در نهایت در نهایت مفتخریم تا از حضور دکتر نخعی زاده بعنوان شخصیتی علمی و اجرایی در حوزه داده کاوی، بهره ای اثربخش و کارآمد برده و از سخنرانی ایشان نیز بهره مند گردیم.بازگشت1395/03/16