این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
| اطلاع رسانی > اخبار >
.: اخبار

بیانیه پروفسور نخعی زاده (Dr. Gh Nakhaeizadeh) برای کنفرانس هوش تجاری ایران

"داده کاوی به عنوان فناوری میان رشته ای می تواند رده بندی، خوشه بندی، و پیش بینی شاخص های کلیدی کسب و کار را ممکن سازد."


"داده کاوی به عنوان فناوری میان رشته ای می تواند رده بندی، خوشه بندی، و پیش بینی شاخص های کلیدی کسب و کار را ممکن سازد."

پروفسور غلامرضا نخعي‌زاده، استاد دانشگاه كارلرزوهه آلمان (نام جديد: کارلزروهه انستيتوت آو تکنولوژی، KIT)  مي‌باشد و مدرك دكتري و فوق دكتراي خود را در سالهاي 1363 و 1368 از همين دانشگاه دريافت نموده ‌است. پروفسور نخعی زاده سالها به عنوان دانشمند ارشد در مركز پژوهش شركت دايملركرايسلر آلمان در زمينه يادگيري ماشين و داده كاوي فعال بوده و بين سال‌ها1376  تا 1385  رياست اين مركز را بر عهده داشته ‌است.

 عمده فعاليت ‌ پروفسور نخعی زاده در زمينه داده‌كاوي، كاوش در كيفيت داده‌ها، داده‌كاوي در كسب و كار و بانك‌ها و داده‌كاوي در مديريت كيفيت ‌است و تا كنون به عنوان سخنران مهمان و مدرس‌دوره‌هاي آموزشي به كشورهاي مختلف دعوت شده كه از ميان آنها مي‌توان كشورهاي اتريش، فرانسه، ايتاليا، پرتقال، اسپانيا، سويس، تركيه، انگلستان و آمريكا را نام برد. در ايران نيز بخصوص بعد  از سال ۱۳۸۶ تاکنون، پروفسور نخعی زاده بدعوت بيش از ۳۰ دانشگاه و ۲۰ سازمان ديگر اقدام به ارائه سخنرانی‌ و انجام کارگاه‌های آموزشی در زمينه‌های مختلف داده کاوی نموده است .

پروفسور نخعی زاده تا کنون راهنمايی هشت رساله دکتری را بعهده داشته ، در انجام ۱۹ رساله دکترای ديگر نيز بعنوان مشاور و يا داور شرکت داشته و علاوه بر اين آغازگر و دبير 9 كارگاه پژوهشي بين‌المللي در زمينه‌هاي يادگيري ماشين، داده‌كاوي و اقتصاد سنجي كاربردي، مؤلف و ويراستار بيش از 11 كتاب و چاپ بيشتر از 50 مقاله می‌باشد.

 

در نهایت در نهایت مفتخریم تا از حضور دکتر نخعی زاده بعنوان شخصیتی علمی و اجرایی در حوزه داده کاوی، بهره ای اثربخش و کارآمد برده و از سخنرانی ایشان نیز بهره مند گردیم.

 بازگشت1395/03/16