این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
| اطلاع رسانی > اخبار >
.: اخبار

اطلاعیه شماره 12: برگزاری اولین کنفرانس هوش تجاری ایران

اولین کنفرانس هوش تجاری ایران در تاریخ 20 آبان ماه 1395 هجری خورشیدی با موفقیت برگزار شد.

احتراماً بدینوسیله دبیرخانه دائمی کنفرانس هوش تجاری ایران به اطلاع می رساند، اولین کنفرانس هوش تجاری ایران در 20 آبان ماه 1395 مطابق با جدول زمانبندی و با دریافت بازخورهای مثبت از سوی شرکت کنندگان در تالار الغدیر دانشکده مدیریت دانشگاه تهران، برگزار گردید.

برگزاری سخنرانی های کاربردی و تخصصی، تقدیر از تجارب برتر تندیس بلوغ هوش تجاری و تجلیل از پژوهشگران حاضر با مقالات پذیرفته شده و شایسته تقدیر در اولین کنفرانس هوش تجاری ایران، از جمله برنامه های این کنفرانس بود.

 همچنین از برنامه های جانبی این کنفرانس می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

🔹 برگزاری کارگاه های تخصصی در حوزه موتور سیستم هوش تجاری مایکروسافت

🔹 برگزاری کارگاه های تخصصی در حوزه موتور سیستم هوش تجاری اوراکل

🔹 برگزاری کارگاه های تخصصی در حوزه مصورسازی سیستم هوش تجاری تارگیت

🔹 برگزاری کارگاه های تخصصی در حوزه مصورسازی سیستم هوش تجاری SAP

🔹 ارائه شفاهی مقالات پژوهشی - کاربردی

🔹 کارگاه ارائه تجربیات برتر تندیس بلوغ هوش تجاری


شایان ذکر است اسلایدهای سخنرانی ها و کارگاه ها پس از دریافت از سوی اساتید محترم از طریق سایت و کانال تلگرام کنفرانس در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت. همچنین اخبار تصویری و مصاحبه های صورت گرفته در روز کنفرانس به مرور در سایت درج خواهد شد.

در اینجا بسی شایسته است به مصداق آیه ی شریفه ی (و من شَکَر فانّما یشکُرُ لِنفسه) از کلیه ی عوامل و دست اندرکارانی که از ماه ها پبش ما را در برپایی این کنفرانس از اقدمین ، قادمین و حاضرین یاری و همیاری نمودند، کمال تشکر و تقدیر را داشته باشیم. همچنین بر خود فرض می دانیم از میهمانان، سخنرانان، اساتید و حامیان علمی و معنوی که در روز برگزاری حضور داشتند، تشکر و قدردانی ویژه نماییم.  


بازگشت1395/08/22