این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
| اطلاع رسانی > اخبار >
.: اخبار

اطلاعیه شماره 13: گزارش اولین کنفرانس هوش تجاری ایران

متن گزارش اولین کنفرانس هوش تجاری ایران

احتراماً بدینوسیله دبیرخانه دائمی کنفرانس هوش تجاری ایران به اطلاع می رساند به لطف خداوند متعال آن کنفرانس با موفقیت انجام شد. لذا متن گزارش اولین کنفرانس هوش تجاری ایران به شرح ذیل اعلام می گردد:

بنام خداوند بخشاینده و مهربان

ضمن عرض سلام حضور یکایک میهمانان، اساتید و شرکت کنندگان در اولین کنفرانس هوش تجاری ایران، گزارشی از آن کنفرانس را در قالبی کلان به اطلاع شما عزیزان می رسانیم.

به خود می بالیم تا بلطف خداوند رحمان و رحیم، در اولین کنفرانس هوش تجاری ایران که با رویکردی کاربردی برگزار شد، میزبان مدیران، کارشناسان ارشد و متخصصان در حوزه های مدیریت، فناوری اطلاعات، و بخصوص هوش تجاری از 110 سازمان کشور باشیم که آنان حدود 90 درصد از شرکت کنندگان در اولین کنفرانس هوش تجاری ایران را تشکیل دادند.

همچنین افتخار داشتیم تا بدلیل تخصصی بودن اولین کنفرانس هوش تجاری ایران، پذیرای تعداد قابل توجهی از مقالات ارائه شده به آن کنفرانس باشیم که تعداد 26 عدد از آنان پذیرش نهایی شدند و در سی دی مجموعه مقالات پذیرفته شده کنفرانس در اختیار شما عزیزان قرار گرفتند. مقالاتی که علاوه بر دیدگاه پژوهشی از رویکرد اجرایی و کاربردی نیز قابل ملاحظه هستند.

در فرایند تندیس بلوغ هوش تجاری که برای اولین بار در سطح سازمان های کشور و در قالبی برگرفته از مولفه های نرم و سخت در حوزه پیاده سازی هوش تجاری به انجام رسید، باستحضار می رسانیم سازمان هایی از صنایع متنوع همچون توزیع نیرو، عمران و ساختمان، فروشگاه های بزرگ، حمل و نقل، بیمه، تولید نرم افزار، نظام پرداخت و همانند آنان حضور داشتند. از این حیث پس از بررسی های صورت گرفته در آن سازمان ها، افتخار داشتیم تا سه سازمان پیشرو در قالب سه فاز آمادگی، پیاده سازی و بهره برداری هوش تجاری را بعنوان تجارب برتر معرفی نماییم.

در نهایت افتخار داشتیم تا در مراسم اختتامیه اولین کنفرانس هوش تجاری ایران از مقالات شایسته تقدیر، تجلیل نموده، و بپاس خدمات اثربخش و کارآمد سازمان های برتر در حوزه بلوغ هوش تجاری در فازهای مذکور، با اعطای تندیس بلوغ هوش تجاری ایران به مدیران ارشد آنان، قدردانی نماییم.

از اینکه در این رویداد ما را همراهی کردید، بسیار سپاسگزاریم.

 

 

 


بازگشت1395/08/22