سخنرانان کلیدی دومین کنفرانس BI

صفحه اصلی > سخنرانان کلیدی دومین کنفرانس BI

در دومین کنفرانس هوش تجاری ایران نیز مفتخریم تا از حضور اساتید بنام دانش هوش تجاری به عنوان شخصیت هایی علمی و اجرایی در حوزه تحلیل، داده کاوی و متن کاوی بهره مند شویم و در قالب سخنرانی آن اساتید بزرگوار از جدیدترین دستاوردهای این دانش بطور اثربخش و کارآمد استفاده نماییم.

***************************************************

 

* دکتر علی افضلی، دبیر کنفرانس هوش تجاری ایران و متخصص سیستم های اطلاعاتی و هوش تجاری

بیانیه دکتر افضلی برای دومین کنفرانس BI

"امروز ارزشمندترین منبع ما دیگر نفت نیست بلکه داده است." این جمله نشان می دهد که سازمان های امروز با استفاده از داده، علاوه بر تحلیل سازمان خود مبتنی بر داده های تاریخی و بلحظه سازمان، نیاز به تحلیل صنعت، رقبا، و جایگاه خود در میان رقبا نیز دارند. نگاه اجرایی به هوش رقابتی در تحلیل صنعت و رقبا مبتنی بر داده، همان نگاهی است که چابکی سازمان ها را در محیط رقابتی امروز تضمین می کند.

دبیرخانه دائمی دومین کنفرانس هوش تجاری ایران مفتخر است تا از حضور دکتر افضلی در بخش سخنرانی در سالن اصلی کنفرانس با موضوع هوش رقابتی بهره گیرد.

***************************************************


 *
پروفسور غلامرضا نخعی زاده، عضو هیات علمی دانشگاه كارلزروهه آلمان و مدیر اسبق اداره داده کاوی مرسدس بنز آلمان

بیانیه پروفسور نخعی زاده برای دومین کنفرانس BI

"با وجود اینکه از عمر داده کاوی به شکل امروزی خود هنوز مدت زیادی نمی گذرد، این فرآیند تاکنون در بسیاری از زمینه های کسب و کار مورد استفاده قرار گرفته است. در محیط کاملا رقابتی امروز، استفاده از داده کاوی برای سازمان ها اهمیتی ویژه دارد.

بانک ها و شرکت های بیمه جز اولین سازمان هایی بودند  که داده کاوی را بخصوص برای مدیریت ریسک و کشف تخلفات بکار گرفتند."

دبیرخانه دائمی دومین کنفرانس هوش تجاری ایران مفتخر است تا از حضور پروفسور نخعی زاده در بخش سخنرانی در سالن اصلی کنفرانس و نیز در بخش کارگاهی با موضوع اهمیت داده کاوی در مدیریت ریسک و کشف تقلب در صنایع بانک و بیمه بهره گیرد.

***************************************************


 *
دکتر بیل اینمون، متخصص علم داده، داده کاوی و متن کاوی، و مشهور به پدر علم انبار داده

بیانیه دکتر اینمون برای دومین کنفرانس  BI

"مصورسازی است که داده های متنی را زنده می کند و متن است که به عنوان بخشی کلیدی از فرآیند تصمیم گیری مدیریت به میدان می آید. با پردازش داده های متنی سازمان و مصورسازی آنان، دنیایی از فرصت ها پیش روی سازمان های امروز گشوده می شود."

بدینوسیله دبیرخانه دائمی دومین کنفرانس هوش تجاری ایران مفتخر است تا از حضور دکتر اینمون به صورت ویدئو کنفرانس در بخش کارگاهی با موضوع "مصورسازی داده های متنی" بهره گیرد.

***************************************************

 * دکتر میثم نظریانی، مشاور ارشد سازمان های کشور در حوزه پیاده سازی سیستم های هوش تجاری

بیانیه دکتر نظریانی برای دومین کنفرانس BI

"با وجود محبوبيت روز افزون پروژه های هوش تجاری در سازمان ها، بيش از نيمی از اين پروژه ها، بنا به دلايل مختلف، پذيرش محدودی دارند. بررسی عوامل موفقيت پروژه های هوش تجاری، در كنار اشتباهات رايجی كه منجر به شكست پروژه ها می شود، يكی از مهمترين موضوعاتی است كه در اين حوزه می توان مورد بررسی قرار داد."


دبیرخانه دائمی دومین کنفرانس هوش تجاری ایران مفتخر است تا از حضور دکتر نظریانی در بخش سخنرانی در سالن اصلی کنفرانس با موضوع "عوامل موفقيت پروژه های هوش تجاری" بهره گیرد.